Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.175 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 12 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.5 kgs |
| Dimensions | 250×55 mm |
| No-Load Speed | 5000~25000min-1 |
| Rated Input Power | 400w |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | KSDM-59 |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50HZ |
| Brand Name | HILDA |
| Variable Speed | Yes |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Mini Grinder |
Instock
There are no reviews yet.