Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 14 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Disc(Wheel) Type | Sanding Discs |
| Model Number | Angle Grinder |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Geevorks |
| Rated Voltage | 12V |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.