Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 350G |
| Dimensions | 9cm*3cm |
| No-Load Speed | 13000r/min |
| Rated Input Power | other |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | All-metal multifunctional electric grinder |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | other |
| Brand Name | DSUNYK |
| Disc Diameter | other |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushless |
| Rated Voltage | 100-240V |
| Type | Mini Grinder |
Instock
There are no reviews yet.