Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.876 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 21 × 16 cm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 1995g / 4.40lb |
| Dimensions | 225 * 155 * 300mm / 8.86 * 6.10 * 11.81in |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Sanding Discs |
| Model Number | 21V 125mm M14 Angle Grinder |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | meterk |
| Disc Diameter | 125mm |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushless |
| Rated Voltage | 21V |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.