Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 12 × 8 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.9 |
| No-Load Speed | 19500rpm |
| Model Number | PTC-010 |
| Certification | CE |
| Power Source | Electricity |
| Disc(Wheel) Type | Cutting Disc |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DONUMEH |
| Variable Speed | Yes |
| Rated Voltage | 12V |
| Type | Angle Grinder |
| Disc Diameter: | 76mm |
| Grinding spindle thread: | M5 |
| bore: | 10mm |
| Features1: | Cutting/polishing |
Instock
There are no reviews yet.