Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Disc Bore Diameter | 16mm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.9kg |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Rated Input Power | 1800W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE |
| Disc(Wheel) Type | Sanding Discs |
| Model Number | Impact Angle Grinder |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60Hz |
| Brand Name | Kakyoin |
| Disc Diameter | 125mm |
| Variable Speed | Yes |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Angle Grinder |
Instock
There are no reviews yet.