Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2.6KG |
| Dimensions | 25cmx25cmx25cm |
| No-Load Speed | 4200r/min |
| Rated Input Power | 65W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Disc(Wheel) Type | Sanding Discs |
| Model Number | MD902-EU |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50HZ |
| Brand Name | LISI |
| Variable Speed | No |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Mini Grinder |
Instock
There are no reviews yet.