Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.678 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 15 × 5 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.225kg |
| Dimensions | 194*36mm |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Rated Input Power | 80W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | CE, FCC, KC |
| Disc(Wheel) Type | Grinding Disc |
| Model Number | AGK302 |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 50/60Hz |
| Brand Name | greenworks |
| Disc Diameter | 100mm |
| Variable Speed | Yes |
| Motor type | Brushed |
| Rated Voltage | 8V |
| Type | Mini Grinder |
Instock
There are no reviews yet.