Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 22 × 21 cm |
| Usage | Home DIY |
| Weight | 10KG |
| Dimensions | 31*17*18 |
| No-Load Speed | 5300RPM |
| Rated Input Power | 180W |
| Power Source | Electricity |
| Certification | none |
| Model Number | HY-13 |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | YunlinLi |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Other |
| product code | GJ00112 |
| Name | Drill Sharpener |
| Model: | HY-13 |
| Package weight | 10KG |
| Packing size | 31*17*18 |
| Voltage | 220V |
| Power | 180W |
| Speed | 5300RPM |
| Tip angle | 100°(90°)~135° |
| Power supply | AC |
Instock
There are no reviews yet.