Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 38 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Weight | 3.3kg |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | DCH133 |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | DEWALT |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| No-load speed | 0-1, 550rpm |
| Shock frequency | 2.6J |
| Hammering frequency | 0-5, 500rpm |
Instock
There are no reviews yet.