Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 22 × 22 cm |
| Hammer Type | Jack Hammer |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | YunlinLi |
| Product number | BEST-250S |
| Piston stroke | 58mm |
| Shock frequency | 2800/min |
| Tool length | 206mm |
| Air consumption | 0.08m/min |
| Seam range | 0.3-1.2mm |
Instock
There are no reviews yet.