Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Grade | DIY, Industrial |
| Power Source | Electric |
| Place of Origin | China |
| Product name | Electric Demolition hammer drill |
| Power | 1300W |
| Packing (2pcs) | 46.5x25x35.5cm, 18.6kgs |
Instock
There are no reviews yet.