Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 18 cm |
| Rated Input Power | 850W |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 20mm |
| Motor type | Brushed |
| Brand Name | XMSJ |
Instock
There are no reviews yet.