Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 23 × 9 cm |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | 1000-1299W |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 8600HZ |
| Weight | 2.2KG |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Rated Input Power | 1000W |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushed |
| Brand Name | Ponbos |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 21V |
Instock
There are no reviews yet.