Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Hammer Type | Demolition Hammer |
| Certification | CE, KC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | EXUAN |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Product Name | Electric Hammer |
| Chuck type | Four pit |
| Working method | Hammer drill |
| Load power | 8980W |
| Weight | 5.3KG |
Instock
There are no reviews yet.