Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 47 × 16 cm |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | GUYX |
| Shock absorption system | Six fold shock absorption |
| Safe clutch | intelligent clutch |
| Clamping diameter | 28mm |
| Output speed | 1000r/min |
| Applicable scenario | Construction site engineering use |
| Scope of application | Concrete, cement, aluminum alloy, steel plate, copper plate, ceramic tile, wood opening, brick wall, cement floor, concrete wall slotting |
Instock
There are no reviews yet.