Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 18 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Hammer Type | Breaker Hammer |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
| No-Load Speed | 2800rpm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
Instock
There are no reviews yet.