Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.211 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 31 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 500W |
| Weight | 0.85kg |
| Model Number | other |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 12V |
Instock
There are no reviews yet.