Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Dimensions | 325mm*220mm |
| Weight | 3.1KG |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | GBH 180-LI |
| Certification | CE, FCC |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Bosch |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Number of batteries | one |
| Battery Capacity | 18V 4.0AH / 18V 5.0AH |
| Motor | Brushless motor |
Instock
There are no reviews yet.