Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 17 × 8 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 800W-999W |
| Frequency | 50Hz |
| Weight | 1.3kg |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | G17689 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Drillpro |
| Power Source | Battery |
Instock
There are no reviews yet.