Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 2000-3999W |
| is_customized | Yes |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Rated Input Power | 2280W |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 21V |
| Impact frequency | 4500times/min |
| No-load speed | 800r/min |
| Max drilling capacity | 36mm |
| Impact force | 10.0J |
Instock
There are no reviews yet.