Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DUTRIEUX, GRANDFAR |
| Grade | DIY |
| Warranty | 6 MONTH |
| Power Source | Electric |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | GSH65-1900G1 |
| Dimensions | 92.5*23*40 |
| Frequency | 50-60HZ |
| Max. Drilling Diameter | 30mm |
| Rated Voltage | 220-240V |
| Weight | 25KG |
| Product name | Electric Demolition Hammer |
| Keyword | Industrial Electric Rotary Hammer Machine |
| Function | Demolition Breaker |
Instock
There are no reviews yet.