Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 36 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | 1000-1299W |
| is_customized | Yes |
| Dimensions | 52cm * 35cm * 15cm |
| Frequency | 50Hz |
| Weight | 6kg |
| Hammer Type | Demolition Hammer |
| Rated Input Power | 50Hz |
| Model Number | 1200W |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 20mm |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.