Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 44 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | APDMCMS, FIXTEC |
| Grade | DIY, Industrial |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | Electric |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | FRH80001 |
| Dimensions | 13mm |
| Frequency | 0-4000/min |
| Max. Drilling Diameter | 26mm |
| Rated Voltage | 230V |
| Weight | 3.0kg |
| Impact energy per stroke | 3.0J |
| Tool holder | SDS-PLUS |
| protection class | II |
| Package | BMC |
| Accessories | 6/8/10mm drill bit /1pc point chisel bit 1pc /flat chisel bit |
Instock
There are no reviews yet.