Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 29 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | 500W-799W |
| Hammer Type | Demolition Hammer |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XMSJ |
| Power Source | Battery |
Instock
There are no reviews yet.