Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 26 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1500W-1999W |
| is_customized | Yes |
| Dimensions | 40 |
| Frequency | 0-4800ipm |
| Weight | 2.6 |
| Hammer Type | Demolition Hammer |
| Rated Input Power | 1680w |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 3500rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 26MM |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | vilasting |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 20V |
Instock
There are no reviews yet.