Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 22 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 500W-799W |
| is_customized | Yes |
| Dimensions | As shown |
| Frequency | 8600imp |
| Weight | 1.2KG |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Rated Input Power | 600W |
| Model Number | Cordless Hammer |
| Certification | CE, FCC |
| No-Load Speed | 3600rpm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushed |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.