Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 25 × 12 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 26MM |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | PT-CLUB |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 21V |
Instock
There are no reviews yet.