Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | GBH 185-LI |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Bosch |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Impact energy (according to EPTA 05/2016) | 1.9 J |
| Impact rate at rated speed | 0-4675 bpm |
| Rated speed | 0-1050 rpm |
| Tool holder | SDS plus |
Instock
There are no reviews yet.