Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 24cm * 18cm * 6cm |
| Remote Distance | 60M |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, Remote Controller, USB CABLE |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.