Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Model Number | WU399 |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 26MM |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
Instock
There are no reviews yet.