Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2.5 |
| Hammer Type | Breaker Hammer |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | ELECTRIC GODDESS |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.