Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Weight | 2.3KG |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | GBH 185-LI |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Bosch |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.