Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1000-1299W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.85kg |
| Frequency | 50-60hz |
| Model Number | 18V Cordless Hammer |
| No-Load Speed | 13000rpm |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushed |
| Brand Name | VIOLEWORKS |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.