Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 18 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Frequency | 3500 |
| Hammer Type | Demolition Hammer |
| Model Number | 6652 |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 26MM |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | HERCTOOLS |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 21V |
Instock
There are no reviews yet.