Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | oein |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 21V |
Instock
There are no reviews yet.