Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 200 × 100 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 500W |
| is_customized | Yes |
| Dimensions | 350*290*105mm |
| Frequency | 50~60HZ |
| Weight | 2kg |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | LDDC-1 |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 1200rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 20mm |
| Motor type | Brushed |
| Brand Name | HILDA |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 21V |
| plug | EU plug |
Instock
There are no reviews yet.