Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | Under 500W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2 |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | T2041 |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 4600rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 28MM |
| Motor type | Brushless |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 20V |
Instock
There are no reviews yet.