Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Frequency | – |
| Weight | 2.27kg |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | DCH133 |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 1500rpm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DEWALT |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 20V |
Instock
There are no reviews yet.