Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Weight | 2390g |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 26MM |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | PATUOPRO |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| No-load Speed | 900rpm |
Instock
There are no reviews yet.