Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.772 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 11 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 2000-3999W |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50-60hz |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Rated Input Power | 2000W |
| Model Number | Electric Hammer |
| Certification | none |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | DOERSUPP |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 21V |
Instock
There are no reviews yet.