Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.178 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY, Home DIY |
| Certification | none, NONE |
| Application | Air Blower, Air Blower |
| Pressure | Medium Pressure, Medium Pressure |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Power Source | Battery, Battery |
| Model Number | Blower, Blower |
| Rated Power | 3W W |
| Brand Name | Shunmaii |
| Type | Inflatable Blower, Inflatable Blower |
| Product material | environmental protection ABS + environmental protection wire |
| Voltage | 6V, 4 1.5V dry batteries or use mobile power |
Instock
There are no reviews yet.