Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 37 × 28 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 2000-3999W |
| Certification | CE, FCC |
| is_customized | Yes |
| Application | Snow Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | LB112 |
| Rated Voltage | 18V |
| Brand Name | heimerdinger |
| Type | Turbo Blower |
Instock
There are no reviews yet.