Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 20V |
| Brand Name | LaiPuDuo |
| Motor type | Brushless |
| Power: | 180w |
| Speed: | 130000rpm/min |
| Gear: | 4 |
Instock
There are no reviews yet.