Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.806 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 17 × 12 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1000-1299W |
| Certification | CE |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | Violent Fan |
| Rated Power | 1000W |
| Brand Name | KKMOON |
| Motor type | Brushed |
| Type | Turbo Blower |
Instock
There are no reviews yet.