Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.311 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 500W |
| Certification | none |
| Application | Air Blower |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | 200W Electric Air Duster |
| Rated Power | 200W |
| Brand Name | meterk |
| Motor type | Brushless |
| Type | Inflatable Blower |
Instock
There are no reviews yet.