Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 23 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Commercial Manufacture |
| Wattage | 500W-799W |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | KP-GFJ21C02 |
| Rated Voltage | 21V |
| Rated Power | 550W |
| Brand Name | KOOPA TOOL |
| Type | Centrifugal Blower |
Instock
There are no reviews yet.