Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 2000-3999W |
| Origin | Mainland China |
| Rated Voltage | 36V |
| Brand Name | HILDA |
| Motor type | Brushless |
| Type | Inflatable Blower |
Instock
There are no reviews yet.