Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.862 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 17 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Certification | CE |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Brand Name | ONEVAN |
| Motor type | Brushless |
| Type | Turbo Blower |
| Maximum output power | 2000W |
| Maximum wind speed | 200M/S |
| Speed | 128000RPM |
| Blowing force | 1-1.2kg |
Instock
There are no reviews yet.