Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 1300-1499W |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| is_customized | Yes |
| Application | Air Blower |
| Pressure | Medium Pressure |
| Model Number | Mini Turbo Jet Fan |
| Power Source | AC |
| Origin | Mainland China |
| Rated Voltage | 68V |
| Rated Power | 13000 |
| Brand Name | isfriday |
| Motor type | Brushless |
| Type | Turbo Blower |
| Mini Turbo Jet Fan | Powerful Blower |
| High Speed Duct Fan | Turbo Fan |
| Brushless Motor | Electric Air Blower |
Instock
There are no reviews yet.